Teslimat Bilgisi

Hangi Kargo ile Çalışıyoruz?

Ptt kargo ile çalışıyoruz. Siparişler tüm teslimat adresleri için PTT Kargo ile gönderilmektedir.

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücreti 35 TL dir. Kapıda ödemelerde kargo fiyata dahil edilir.

Kapıda Ödeme Var mı?

Siparişlerinizi nakit olarak ”kapıda ödeme” yapabilirsiniz.

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin teslimi kargoda belirtilen ‘ Kargo Fatura Kesimi’ ile ortalama tahmini süreye göredir. Siparişiniz kargoya verildikten sonraki süreçte 1 ila 4 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Belirtilen süreye hafta sonu, resmi tatiller, köy mahalle dahil değildir! Kargolardan doğabilecek olumsuzlardan ilgili kargo dağıtımı sorumludur!

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Takip numaraları Kargo tarafından cep telefonuna gönderilmektedir. Kargonuz ile ilgili detaylı bilgi için 0551 100 25 87 sipariş ve bilgi hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kargom gelmiş fakat teslim alamadım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda kapınıza bilgi notu bırakılır ve siparişiniz size ürünü teslim edecek  Ptt Kargo Şubesinde 15 Gün bekletilir. Bu süre  içerisinde paketinizi size gönderilmiş kargo takip numarası ile belirtilen şubeden almanız gerekmektedir.

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

ceyizburadan.com üzerinden yurtdışından da rahatlık ve güvenli bir şekilde sipariş gönderisi ve teslimatı yapılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderilerinde Ptt Kargo firması ile çalışmaktayız. Ödemeyi ise Western Union ile peşin almaktayız. Detaylı Bilgi ve Sipariş için Whatsapp: 0551 100 25 87 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.